Language    Hakkımızda  Referanslarımız  : info@medconsakademi.com | : 0216 658 87 33  |||||

İlk Yardım Çantaları

Mini İlk Yardım Çantası (Çocuklar için)
ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Mini İlk Yardım Seti, küçük müdahalelerde çocukların kullanımına uygun içerik ve her an yanlarında bulundurabilecekleri, taşınması kolay bir anahtarlık olarak "çocuklara özel" tasarlanmıştır.

   Ürün Detaylarını İncele
Base İlk Yardım Çantası
ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Base İlk Yardım Seti, evinizde, büronuzda ve seyahatlerinizde meydana gelebilecek basit yaralanmalarda ihtiyaç duyabileceğiniz temel ilk yardım malzemelerini içermektedir.

   Ürün Detaylarını İncele
Medium İlk Yardım Çantası
ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Zengin içeriği ile Medium İlk Yardım Seti, acil durumlarda ambulans gelene kadar, ilk yardımcının ihtiyaç duyabileceği genel ilk yardım malzemelerini içermektedir. Çanta içerisindeki şeffaf gözler gerekli malzemenin kolayca fark edilir olmasını sağlamaktadır.

   Ürün Detaylarını İncele
Maxi İlk Yardım Çantası /Dolabı (İşyerleri için)
ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Çanta tamamen ABS plastik malzemeden, bölmeleri ise şeffaf malzemeden gıda ve sağlık tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir. Ev ve iş yerleri için dekoratif bir tasarıma sahiptir.

   Ürün Detaylarını İncele
Trafik İlk Yardım Çantası
ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Trafik İlk Yardım Seti, 26.09.2006 tarih ve 26301 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "Sürücü Adayları ve Sürücülerde Aranacak Sağlık şartları ile Muayenelerine Dair Yönetmelik"in 10. maddesine göre araçlarda bulundurulması zorunlu tutulan ilk yardım malzemelerini içermektedir.

   Ürün Detaylarını İncele
Butik İlk Yardım Seti
ÜRÜNÜ GÖRÜNTÜLE

Temel İlk Yardım malzemelerini içeren Butik ilk Yardım Seti, acil durumlarda hızlı müdahaleye olanak tanıması amacıyla ev ve işyerlerinde ulaşımı kolay masaüstü gibi alanlar için dekoratif olarak tasarlanmıştır.

   Ürün Detaylarını İncele

    TEKLİF AL    


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen yandaki alanları eksiksiz doldurunuz.

Tüm Alanların Doldurulması Zorunludur

 FACEBOOK/medcons


 LINKEDIN/medcons

INSTAGRAM/medcons

2017 | Her Hakkı Saklıdır | medconsakademi.com