Language    Hakkımızda  Referanslarımız  : info@medconsakademi.com | : 0216 658 87 33  |||||

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Teknolojiye ve ekipmana ne kadar yatırım yaparsanız yapın, çalışanlar şirketin en önemli varlığıdır. Çalışanlarınız kendilerini ne kadar sağlıklı ve mutlu hissederlerse, artan motivasyonları ile işte verimlilikleri, kuruma bağlılıkları o oranda artacaktır. Peki, en önemli yatırımınız olan çalışanlarınızı korumak, onların sağlıklı ve kuvvetli olmasını sağlamak için siz ne yapıyorsunuz? Dünya Sağlık Örgütü (WHO) “wellness”fiziken ve ruhen sağlıklı olmak şeklinde tanımlamaktadır.

Doğru ve dengeli beslenmek kişilerin yaşam süresini, hayat kalitesini, sosyal beklentisini, ruhsal yapısını, fiziksel yapısını ve iş hayatındaki performansını doğrudan etkilemektedir. İş verimini arttırmak, sağlık harcamalarını düşürmek, kuruma bağlılığı arttırmak, çalışanların bellek ve konsantrasyonunu güçlendirerek iş potansiyelini yükseltmek, moral ve motivasyonu arttırarak bu yönde devamlılığı sağlamak ve rakiplerin önünde olmak için “Kurumsal Beslenme Danışmanlığı” giderek önem kazanmaktadır.

Amerika'nın en önemli sigorta şirketlerinden Prudential tarafından yapılan bir çalışma, etkili bir wellness programı sayesinde işe gelinmeyen günlerin %20, kişi başı verimsizliğin %32 ve senelik ilaç harcamalarının %46 oranında azaldığını ortaya koymuştur. Med Akademi, halihazırda Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Hizmeti verdiği firmalarda ciddi başarı oranları yakalamıştır.

Med Cons, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı kapsamında şirketin mutfak denetimi ve menü danışmanlığının yapılması, çalışanlarının beslenme bilgi seviyesinin arttırılması ve üst düzey yöneticilere yönelik sağlıklı ya?am programlarının geliştirilmesi amacıyla hizmet sunmaktadır.

 Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

    TEKLİF AL    Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen yandaki alanları eksiksiz doldurunuz.

(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur

 FACEBOOK/medcons


 LINKEDIN/medcons

INSTAGRAM/medcons

2017 | Her Hakkı Saklıdır | medconsakademi.com