Language    Hakkımızda  Referanslarımız  : info@medconsakademi.com | : 0216 658 87 33  |||||

İlk Yardım Yayınlarımız

 

İlk Yardım Kitapları

Acil durumlarda bireylerden beklenen temel katkıya destek sağlaması amacı ile hazırlanan, tamamı renkli tablo ve resimler ile desteklenen kitaplarımız, çalışanlarınıza ve müşterilerinize hediye edebileceğiniz değerli bir bilgi kaynağıdır.


 

İlk Yardım El Kitabı
KİTABI GÖRÜNTÜLE

Günlük yaşamda karşılaşabileceğimiz acil durumlara yönelik temel ilk yardım bilgilerini içermektedir. Anlatım, renkli şema ve çizimler ile desteklenmiştir.

   Kitap Detaylarını İncele
Sağlıklı Bebek Kitabı
KİTABI GÖRÜNTÜLE

Günlük yaşamın içerisinde etrafımızda çok sayıda bebek görmekteyiz. Bu nedenle bebek çok tanıdık bir gerçeklik gibi gelmektedir bize. Buna rağmen bir bebekle aynı ortamı paylaşmaya başladığınızda, beklemediğiniz kadar çok sayıda sürprizlerle karşılaşırsınız.

   Kitap Detaylarını İncele
Çocukları Korumak ve İlk Yardımı
KİTABI GÖRÜNTÜLE

Kitapta, çocukların kazalardan korunmasına yönelik önlemler ve temel ilk yardım konularının yanı sıra aşı takvimi ve çocukluk çağı enfeksiyon hastalıkları konuları da sade bir anlatımla işlenmektedir.

   Kitap Detaylarını İncele
Kids To Rescue (İngilizce – Türkçe)
KİTABI GÖRÜNTÜLE

4 –12 yaş aralığındaki çocukları ilk yardım konusunda bilinçlendirmek üzere Amerika'dan getirtilen bu yayın, Amerika California'daki tüm devlet okullarının müfredatında okutulmaktadır.

   Kitap Detaylarını İncele
Temel Afet Bilgisi El Kitabı
KİTABI GÖRÜNTÜLE

Acil durumlara ya da afetlere, kişi ve aile olarak hazırlanmak için gerekli temel pratik bilgileri kapsar. Temel Afet Bilgileri, Afet Planı çerçevesinde, acil durum öncesi, sırası ve sonrası başlıklarında verilmektedir.

   Kitap Detaylarını İncele

    TEKLİF AL    


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen yandaki alanları eksiksiz doldurunuz.

Tüm Alanların Doldurulması Zorunludur

 FACEBOOK/medcons


 LINKEDIN/medcons

INSTAGRAM/medcons

2017 | Her Hakkı Saklıdır | medconsakademi.com